Jsme firma působící na trhu automobilů od r. 2003. Zabýváme se opravami osobních a dodávkových vozidel, provozujeme pronájem limuzín s řidičem.
Svým zákazníkům poskytneme v případě potřeby náhradní vozidlo po dobu opravy jeho vozu, proto jsme se rozhodli rozšířit svoje služby o autopůjčovnu osobních vozidel, transportéru T5 long (pro 9 osob, máme celkem 3 auta), tranzitu, přívěsného vozíku a nedávno také o FORD MONDEO s automatickou převodovkou.
Nabízíme nejen zapůjčení vozidel, ale také přepravu transportérem T5 long na různé akce (až pro 9 osob), svatby, letní a zimní zájezdy, dovolené, a pohřby, ale také případně jako pomoc hotelům při ubytování turistů, či zahraničních hostů, kteří nepřijedou svům autem a chtějí být mobilní ( např. spolupráce s hotelem Tomášov a Lesním Hotelem ve Zlíně, Atrium v Otrokovicích či Penzion Uno a mnoha dalšími ).
Naše Autopůjčovna Vám nabízí vozy vyšší, nižší a střední třídy a to z důvodu výhodné ceny pro naše zákazníky. U všech vozidel garantujeme servis, důslednou údržbu a pravidelnou kontrolu vozů – naší výhodou v tomto případě je: jsme zároveň Autoservis i Autopůjčovna. Každou závadu rychle rozpoznáme a vyřešíme.
Máme například vozidla Škoda Superb, VW Passat, Plachtový Ford Transit a další. Nabízíme i půjčovnu přívěsného vozíku, nosičů kol, autoboxů, automrazničky, autosedaček a vozidla s automatickou převodovkou.
Našich služeb nevyužívají pouze zákazníci ze Zlína a nejbližšího okolí, ale také z přilehlých měst jako například Otrokovice, Luhačovice, Uherské Hradiště, Vsetín, Valašské Meziříčí, Kroměříž, Přerov, Olomouc, Kyjov.

Výhody autopůjčovny:
Žádné vstupní náklady, žádný běžný servis, dlouhodobé zapůjčení vozidel, spolehlivost, při nižším počtu nejetých km neúčtujeme poplatky za km, pouze denní sazbu.
U všech vozidel garantujeme servis, důslednou údržbu a pravidelnou kontrolu vozů.
Dopravní info ÚAMK, bezpl. linka: +420261104111

AUTO KTERÉ SI PŮJČÍTE VÁM NIKDY NEZESTÁRNE!!!!!!

Spolupracujeme:
www.lincolnzlin.cz
www.zlin.autoslezacek.cz
www.pronajemdodavekzlin.cz
www.prepravaosobzlin.cz
www.karavanyzlin.cz