Lincoln Tc120 bílý

Limuzíny Slezáček Vám nabízí vozidlo Lincoln Town Car 120 v bílé barvě karoserie s interiérem v šedé kůži. Je pronajímáno s řidičem nebo řidičkou, kteří jsou vždy dobře naladěni a připraveni v odpovídajícím oděvu reagovat na veškeré Vaše požadavky.
Interiér vybavený světlou kůží, s odděl. regulací klimatizace pro zadní část vozu, neonovým vnitřním osvětlením baru a zrcadlového stropu, audiosystémem, barem s chlazenými alko-nealko nápoji, lahví sektu v ceně. To vše je Vám plně k dispozici!
Salonek oddělený neprůhlednou clonou Vám poskytne veškeré soukromí. Samozřejmostí je diskrétní a loajální řidič, který se o Vás postará po celou dobu pronájmu. Do limuzíny Lincoln je možno objednat jakékoliv občerstvení a hudbu a je určena k přepravě max. 8 osob.
Limuzíny Slezáček Vám můžou zajistit i netradiční svatbu v podobě letu balónem, svatbu v pralese nebo narozeniny a různé akce v maskách, a mnoho dalších.Naše nadstandartně vybavené luxusní limuzíny Vám nabízí nejvyšší možný komfort, bezpečnost a nezapomenutelný zážitek.

Please publish modules in offcanvas position.